Новини

 • Затверджена процедура проведення перевірок баз персональних даних

  Мінюст України затвердив Порядок здійснення Державною службою України з питань захисту персональних даних державного контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних
  Відповідно до цього порядку обовязок ведення контролю за дотриманням законодавства про захист персональних даних покаладється на Державну службу України з питань захисту персональних даних (далі - Службу), яка відповідно до своїх повноважень буде проводити планові, позапланові, виїзні, невиїзні перевірки власників і розпорядників баз персональних даних.
  Перевірки будуть проводитися на підставі наказу Служби, в якому повинні бути зазначені субєкти перевірки, дата початку і закінчення перевірки, склад комісії, якій доручено провести перевірку, правові підстави проведення перевірки.
  За 10 днів до початку перевірки Служба буде направляти за місцезнаходженням чи за місцепроживанням субєкта перевірки поваідомлення з копією наказу рекомендованим листом. В цьому випадку, якщо не буде підтвердження про отримання цього повідомлення субєктом перевірки, в тому числі й у звязку з відсутністю субєкта за місцем проживання чи знаходження, повідомлення буде направлятися повторно. У випадку повторного не вручення даного повідомлення, комісією складається акт про неможливість проведення перевірки.
  Строк проведення перевірки складає 10 днів з можливістю його продовження ще на 5 днів за поданням голови комісії.
  За результатами перевірки у випадку виявлення порушень складається акт в 2 примірниках, на основі якого комісією складається припис про усунення вказаних порушень. Припис не передбачає накладення адміністративних санкцій. Якщо ж під час проведення перевірки буде виявлено ознаки адміністративного правопорушення, складається протокол про адміністративне правопорушення. Форма акту перевірки, припису та протоколу про адміністративне правопорушення встановлені Порядком.

  Justitia Omnibus

  Переглядів: 1904 Теги: , повернутись
  11 Липня 2012