Новини

 • Зміни в діяльності центрів безоплатної вторинної допомоги

  Мін'юст змінив Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - Положення).
  Встановлено, що центри повинні мати печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, самостійний баланс, а також рахунки в органах Казначейства.
  Згідно зі змінами, центри повинні будуть забезпечувати участь захисника при провадженні досудового розслідування та судового провадження у випадках, коли захисник відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею або судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії.
  Також розширено функціональні обов'язки директора центру. Він буде забезпечувати цільове використання коштів та майна центру, організовувати ведення бухгалтерського і статистичного обліку, складання та подання звітності.
  Відповідно, виключено п. 13 Положення, який встановлював, що організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності центрів, а також бухгалтерський облік витрат на забезпечення їх діяльності в частині оплати праці працівників центрів, забезпечення центрів меблями, обладнанням, предметами тривалого користування та іншими предметами, матеріалами, обладнанням та інвентарем здійснюється координаційним центром.
  Наказ від 10.04.2013 року № 672/5 набрав чинності з дня офіційного опублікування – 26 квітня 2013 року (опубліковано: "Офіційний вісник України" від 26.04.2013 № 30).

  Переглядів: 1807 Теги: , повернутись
  17 Травня 2013