Новини

 • Форум на захист прав платників податків

  24 жовтня львівські адвокати, бізнесмени та представники громадських об’єднань провели форум на захист своїх прав. Учасником цього форуму виступив адвокат Юридичної фірми Юстиція Омнібус Микола Сенько.

  Йдеться про лист Вищого адміністративного суду України, який фактично дозволив податківцям накладати не підйомні для бізнесу штрафи і блокувати ділові операції.

  Цей документ (від 02.06.2011 р. № 742/11/13-11), як зазначають досвідчені юристи, суперечить Конституції і Цивільному кодексу України, де передбачено, що господарську операцію може визнати нереальною виключно окреме рішення суду. Проте, лист Вищого адмінсуду незаконно «уповноважує» працівників податкової служби самостійно вирішувати питання про фіктивність чи реальність операції. Аби відстояти власні права, бізнесмени змушені звертатись до суду та доводити фіскальним органам, що дійсно займаються власною справою, а не симулюють діяльність.

  Львівські адвокати, бізнесмени та представники громадських об’єднань не бажають миритися з таким беззаконням і тому згуртовують львів’ян навколо цієї проблеми. Організатори Форуму: Громадська організація «Громадський осуд», Львівський осередок Всеукраїнської організації «Молодь проти корупції» за сприяння юридичної консалтингової фірми «Дока Плюс» і «Галицької консалтингової компанії». На зібранні висловлено громадську позицію щодо невідповідності листа Вищого адміністративного суду України від 02.06.2011 р. № 742/11/13-11 нормам Цивільного кодексу України в частині порядку визнання правочинів недійсними. Також учасники скерували звернення до Вищого адміністративного суду України та Державної податкової служби України із проханням усунути вказану проблему.

  Переглядів: 2564 Теги: , повернутись
  31 Жовтня 2012