Новини

 • Великі платники подітків, які мають збитки, не зможуть автоматично відшкодовувати ПДВ

  Великі платники податків, які задекларували збиток за підсумками попереднього звітного (податкового) року, не будуть мати право на повернення податку на додану вартість (ПДВ) в автоматичному режимі.
  Відповідна норма передбачена прийнятим парламентом законом "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо Державної податкової службі і у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні)".
  Так, пункт 200.19 Податкового кодексу доповнюється підпунктом 200.19.8, згідно з яким, встановлюється додаткова вимога до великих платників податків для отримання права на автоматичне повернення ПДВ, зокрема відсутність від'ємного значення об'єкта обкладення податком на прибуток за наслідками останнього звітного періоду (року).
  Верховна Рада 5 липня прийняла закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо Державної податкової службі і у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні)" № 10224, яким ввела ряд важливих змін.
  Зокрема, введена п'ята і шоста група платників єдиного податку, під яку підпадають фізичні і юридичні особи з річним обсягом доходу до 20 млн грн.
  Закон також вводить річний звітний період з податку на прибуток і зобов'язує підприємства з річним доходом понад 10 млн грн сплачувати щомісячні авансові внески по ньому.
  Крім того, документ містить поправку депутата Юрія Воропаєва (фракція Партії регіонів), що встановлює податок у розмірі 5% замість діючих 15% на доходи у вигляді дивідендів від іноземних джерел, які включаються в загальний річний оподатковуваний дохід платника податку.

  Джерело тут

  Переглядів: 1771 Теги: , повернутись
  10 Липня 2012