Новини

 • Адвокат Юридичної фірми "Юстиція Омнібус" виступив правовим консультантом ВГО "Молодь проти корупції"

  Адвокат Юридичної фірми "Юстиція Омнібус" Микола Сенько виступив правовим консультантом Всеукраїнської громадської організації "Молодь проти корупції" в справі про корупційні дії депутата Рівненської обласної ради від Партії Регіонів Сергія Качановського.

  Суть справи зводиться до наступного: у кризовому для держави 2008 році Сергій Качановський взяв у банку кредит на 4 мільйони доларів. Надав для цього погодження від 12 поручителів і обіцяв у випадку несплати боргу віддати банку будинок колишньої дружини та торговий центр, який належав його власній компанії "Ванлайн". Протягом року сплачував відсотки за позикою, але згодом почав від сплати ухилятися. У 2010 році банк звернувся до суду. І суд постановив стянути з боржника 4 мільйони доларів і відсотки, які накопичилися. Колишня дружина позичальника, яка живе разом з ним, подає до суду позов з вимогою визнати кредитний договір недійсним. І пояснює це тим, що її чоловік не попередив, що взяв кредит на суму з шістьма нулями, лише попросив її про заставу. Суд ухвалює рішення на її користь. Далі банк подає апеляцію. І суд приймає рішення на його користь. Натомість дружина Качановського звернулася в касаційний суд за оскарженням рішення. Відповідно, суд повернув справу на дорозгляд. Апеляціний суд, врешті, визнав чинною постанову про скасування кредитного договору. І суд зобов'язав Качановського повернути 4 мільйони доларів, а банк — сплатити позичальнику відповідні відсотки за позикою. Зараз фінустанова звернулася до Верховного суду у пошуках справедливості.

  9 жовтня 2012 року в м. Рівне відбулась пресконференція, де була викрита злочинна схема С. Качановського. Детальніше на відео

  Переглядів: 2182 Теги: , повернутись
  14 Жовтня 2012