Новини

 • Виплата мобілізованим військовим у разі звільнення

  Уряд затвердив порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення мобілізованим військовослужбовцям.
  Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 460, військовослужбовцям, які були покликані на службу у зв'язку з мобілізацією та звільняються (крім військовослужбовців строкової служби), виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 4% місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний місяць служби, але не менше 25% місячного грошового забезпечення.
  Також зазначається, що виплата допомоги здійснюється за період служби у зв'язку з мобілізацією з дня призову на службу без урахування попередньої військової служби, на якій вони перебували в мирний час, за винятком тих, хто після звільнення у мирний час не отримав матеріальної допомоги. Розмір допомоги обчислюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393.
  Допомога виплачується з розрахунку місячного грошового забезпечення (без урахування винагород), на яке має право військовослужбовець на день звільнення.
  Виплата допомоги здійснюється Міністерством оборони та іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на їх утримання.
  Також допомога не виплачується військовослужбовцям у разі звільнення за службовою невідповідністю, у зв'язку з позбавленням військового звання, у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.
  Коментована постанова набрала чинності з дня офіційного опублікування – 26 вересня 2014 року (опубліковано: "Урядовий кур'єр" від 26.09.2014 року № 177).

  Переглядів: 2077 Теги: , повернутись
  09 Жовтня 2014