Екстрений Виклик Адвоката

Вас чи Ваших рідних незаконно затримали працівники правоохоронних органів? До Вас було застосовано фізичне чи психічне насильство? У вас проводиться обшук чи виїмка? До Вас на підприємство прийшла перевірка? Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди? Вас на дорозі зупинили працівники ДАІ й вимагають хабар?

Спілкування з працівниками правоохоронних органів може відбутися у дуже незручний для Вас час. При цьому, не завжди слід розраховувати на дотримання букви закону з їх сторони. Однак до неприємних сюрпризів можливо підготуватися – заручитися постійною підтримкою кваліфікованих правозахисників. А будь-який досвідчений адвокат підтвердить: швидко відреагувати на проблему – значить наполовину її вирішити. Щоб підвищити оперативність надання юридичної допомоги нашим клієнтам, Юридична фірма Юстиція Омнібус пропонує послугу Екстрений Виклик Адвоката . Тепер адвокати компанії будуть доступні не тільки в робочий, а й в позаробочий час, а також у вихідні та святкові дні.
На виклик адвокат приїде уже підготованим, готовим у лічені хвилини зайнятися вирішенням проблеми за допомогою мобільного офісу. Адвокати Юридичної фірми юстиція Омнібус можуть надавати юридичну допомогу у всіх випадках спілкування з правоохоронними органами, включаючи справи про притягнення до адміністративної відповідальності, допити у якості свідка, підозрюваного, обвинуваченого у кримінальній справі, здійснення виїмки,обшуку, огляду, перевірок у рамках 97 статті Кримінально-процесуального кодексу України (регулює перевірки підстав для порушення кримінальних справ), перевірки господарської діяльності.

Щоб скористатися послугою необхідно укласти угоду про надання юридичної допомоги. Існування такого документу у випадку затримання співробітника клієнта правоохоронцями значно полегшує взаємовідносини з правоохоронними органами і дозволяє адвокату зразу готувати заяви, скарги та інші, необхідні для захисту документи, не витрачаючи часу на поспішне оформлення угоди про надання юридичної допомоги. До того ж, у випадку бажання співробітників правоохоронних органів зв’язатися з адвокатом, за телефонами, зазначеними в угоді, їм гарантовано дадуть відповідь.