Ласкаво просимо до Львова

Іноземцям та громадянам України, що планують відвідати Львів необхідно знати, що працівники міліції, митниці та інших правоохоронних органів не завжди, виконуючи свої обов’язки, дотримуються букви закону. Крім того, подорожі, особливо за кордон, завжди пов’язані з ризиками стати жертвою вимагання, шахрайства, нанесення тілесних ушкоджень, пограбування тощо. Що тоді робити? Куди йти? До кого звертатися?

Максимально пом’якшити наслідки будь-яких «сюрпризів», пов’язаними з порушеннями закону, а також уникнути їх Вам допоможуть кваліфіковані юристи та адвокати Юридичної фірми Юстиція Омнібус. Ми зустрінемо Вас в місці прибуття або в місці перетину кордону. Зустрічаючий – спеціаліст, який достатньо кваліфікований для правового захисту прав іноземця перед будь-якими третіми особами, державними органами чи чиновниками. Під час спілкування з Вами він доведе Вам до відома правила безпечної поведінки в Україні та поради для якнайбільш комфортного перебування в Україні, а також супроводить до місця проживання.
Ми оперативно зреагуємо та захистимо Ваші інтереси і права протягом усього періоду перебування на території України. Крім того, представимо Ваші інтереси під час спілкування з правоохоронними органами, ДАІ, митницею, СБУ, прокуратурою тощо. У випадку необхідності, супроводимо усі питання, що стосуються страхування, страхового випадку та реалізації прав за договорами страхування. Якщо Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди – наші адвокати виїдуть на місце та нададуть кваліфіковану та вчасну допомогу. Також, ми Вас не залишимо сам на сам з проблемою у випадку виникнення непорозумінь з перевезенням Вашого вантажу на території України. А у випадку, якщо Вам сподобається у Львові чи взагалі в Україні і Ви вирішите придбати тут нерухомість, відкрити підприємство, інвестувати в нашу економіку ми супроводимо будь-які цивільно- чи господарсько- правові договори.

Ласкаво просимо до Львова!